Hamile Kadınlar

40 yaşından sonra kadınlar bu 3 içkiyi içmelidir

40 yaşından sonra kadınlar bu 3 içkiyi içmelidir

40 yaşından sonra kadınlarda meydana gelen endokrin bozukluklar ve hormonal değişiklikler artıyor. O yüzden hormonları ayarlamak için bu 3 içkiyi hazırlayıp haftada 2-3 kez 40 yaş ve üstü kadınların içmesi tavsiye edilir.

1- Limonlu su

Limonlu su sadece kilo vermek için içilmez. Ilık suya limonsuyu koyup içmek leptin hormonunu düzene sokuyor. Bu da kadınlarda belli bölgelere yağ yığılmasının önler. Sabah ve akşam 1 bardak içilmeli. Bel ve-kalça bölgelerinde yağ toplanan kadınların vazgeçmemesi gereken bir sağlık ve güzellik içeceğidir. Özellikle her sabah uyanırken kahvaltıdan önce yarım limonsuyu katılan bir bardak ılık su sindirim sistemi ve metabolizmanın çalışmasına çok yardımcı olacaktır.

2- Ahududu yaprakları demlemesi

Kadın üreme sistemi aktif hale getirir, düzenler, günde 2 bardak çay içmek tüm hormonal fonu ve genel sağlığı düzenler, ayrıca, hamile kalmak ve normal gebelik için yardımcı olur, bazı jinekolojik hastalıkları tedavi eder. Ahududu kadın bitkisidir.

3- Sütle zerdeçal karışımı  

Doğu’da buna altın süt de derler. Bağışıklık ve hormonal arka plan için çok etkilidir. Nevrozla savaşır, uykuyu geliştirir ki, bu da kadının genç kalması için gereklidir. 200 ml sıcak süte yarım çay kaşığı temiz zerdeçal katıp için. Esasen gece yatmadan önce için. Genç ve sağlıklı kalmak için zerdeçalı süt yani altı süt içmeniz gerektiğini unutmayın.

İlginizi Çekecek Diğer Konular

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.