Hamile Kadınlar

Bebeğin erkek veya kız olduğunu nasıl anlayabilirim?

Bebeğin erkek veya kız olduğunu nasıl anlayabilirim?

Ultrason ile bebeğinizin cinsiyeti 3. ay civarında biliniyor. Ama siz bu süreyi beklemeden bebeğinizin cinsiyetini kendi üzerinizde oluşan değişiklikler sayesinde tahmin edebilirsiniz. Bunun için aşağıdakilere dikkat edin. Fakat belirtmek isteriz ki, bu sadece tahmin.

Bebeğin erkek olup olmayacağına dair yaptığımız araştırmalar sonucunda, erkek bebek sahibi olan annelerin gebelik dönemlerinde en sık karşılaştıkları davranışları ve nelere rastladıklarını bir liste halinde derledik. Bunlar kesin sonuçlar gösteren veriler olmasa bile çoğunlukta rastlanan bilgilerdir.

Erkek Bebek Belirtileri:

Aşağıda maddeler halinde verilen belirtileri gören kadınların çoğu erkek bebek sahibi olmuşlardır. Bu yüzden de bu ifadeler erkek bebek belirtileri olarak kutlanıyor. Ama yine de her şey Allah’tandır ve ayrıca yukarıda saydığımız belirtilerin hiçbirinin tıbbi desteği yoktur.

Bebeğinizin cinsiyetini belirlemenin en garantili yolu ise tabii ki, gebelik sürecinde yaptıracağınız ultrason ile mümkündür.

:: Çok sık bal yeme isteği

:: Ayakların hep buz gibi olması

:: Yüzde sivilce, leke gibi şeylerin meydana çıkmaması, hamilelikte yüzdeki temizliğin bozulmaması (Genellikle gebelikte yüzde kahverengi lekeler ve sivilceler meydana gelir)

:: Çanak bölgesinden fazla kilo almamak

:: Yeşil erik gibi ekşi meyvelere olan eğilim

:: Ellerin kuruması

:: Aşırı kusma ve bulantı

Etiketler:

İlginizi Çekecek Diğer Konular

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.