Eski sevgilisini unutamayan erkeği tanıyın – Belirtileri

Birçok kadınlar hayatlarındaki erkeğin, eski sevgilisini hala düşündüğünden şüpheleniyor. Aslında bunu anlamak öyle zor değil. Onun bazı davranışlarına dikkat etmek yeterlidir.

Sosyal ağda takipediyorsa
Hayatından gelmiş geçmiş insanları internette takip etmek doğru hareket değil. Ama yine de önceki sevgilisini dostluğundan çıkarmamışsa ve onun her adımını takip ediyorsa, demek unutmamıştır.

Sürekli ondan bahsediyorsa
Her sohbeti sırasında onun adını, yaşadıkları anıları hatırlıyorsa, demek ki,hala önceki sevgilisini unutamıyor.

Halen fotolarını saklıyorsa
Telefonunuza veya not defterinize bakmanıza gerek yok. Sosyal ağ hesabından eski fotolarını silmemişse, evinde veya odasında, etrafında hala onun resimleri mevcut ise, onu unutmamıştır.

Onun eşyalarını saklıyorsa
Önceki sevgilisinin ona hediye ettiği, evinde unuttuğu veya birlikte kullandıkları eşyaları halen saklıyorsa, bu, onu hatırlattığı içindir.

İletişimini sürdürüyorsa
Halen önceki sevgilisi ile gizlice mesajlaşırsa, onun samimi mesajlarına cevap verirse, onun olduğu yerlere gitmeye çalışırsa, vazgeçememiştir.

Müjde vermek için onuarıyorsa
Uzun zamandır arzuladığı işe girdiğinde, ödül aldığında, hayatında, işinde yenilik olduğunda daha önce ona haber vermeye çalışıyorsa, demek, mutlu olduğu zaman aklına gelen ilk kişi odur ve unutamamıştır.

Her an yardımına koşuyorsa
Önceki sevgilisi sıradan işlerinde bile, onun yardımına yetişiyorsa ve hala koşarak yardıma gidiyorsa, bunun iki anlamı vardır: ya çok yardımsever insandır, ya da önceki sevgilisine karşı aynı hisleri taşıyor.

Onu rakip olarak görüyorsanız
Onun önceki sevgilisine rakip olarak bakmanız normaldir. Çünkü bir zamanlar onu sevmiştir. Ancak sizin ona rakip olarak görmeniz sevgiliniz neden oluyorsa,demek düşüncelerinizde haklısınız.

İlginizi Çekecek Diğer Konular

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Sayfa başına git