Hamile Kadınlar

Evde boş şampuan kutusundan çocuklara kalem kutusu yapabilirsiniz

Evde boş şampuan kutusundan çocuklara kalem kutusu yapabilirsiniz

Çocukları ile güzel vakit geçirmek her ebeveynin isteğidir. Ancak son yıllarda çocuklar cep telefonlarıyla oynamayı tercih ediyorlar. Bazen de bu, ebeveynlerin de hoşuna gidiyor. Çocuk sessizce oturur, telefonla meşgul olur ve ebeveynler işlerini kolayca görebilir.  

Teknoloji hızla gelişiyor ve her gün yeni bir oyun çıkıyor, ancak telefon, bilgisayar, tabletler çocuklarınızın sağlığı için çok zararlıdır. Bilgisayar, telefon ve tabletlerin yaydığı radyasyon insanda kötü huylu tümörlerin oluşmasına neden olur ve bebekler daha hassas oldukları için bu radyasyonu çabuk bünyelerine çekerler.

Çocuklarımızı bu zarar verici teknolojiden uzaklaştırmak için onlarla çeşitli oyunlar oynayın veya onunla birlikte kâğıttan, gereksiz eşyalardan yeni oyuncaklar, onun kullanabileceği eşyalar yapın. Hem bu oyun onun ilgisini çekecek, hem ilginç gelecek, hem de zihinsel olarak çocuğunuzun zihnini hızlandıracaktır.

Hamile kadınlar sitesi olarak siz ebeveynler için araştırma yaptık ve gerekmeyen şampuan kutularından nasıl kalem kutusu hazırlanabileceği hakkında bu makaleyi hazırladık. Aşağıda< verilen resimlere bakarak şampuan kutusunda kalemlik yapabilirsiniz.

İlginizi Çekecek Diğer Konular

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.