Hamile Kalmak İçin İncir Kürü Tarifi

Hamile Kalmak İsteyen Kadınlar Buraya! Kuru incir ile hazırlanan folikülleri patlatan, hamile kalmayı kolaylaştıran mucizevi kürü sizlerle paylaşıyoruz.

İncir kürünü düzenli kullanan kadınlar sonuçtan oldukça memnun kalmışlardır. Hamile kalmak Allah’ın bizlere sunduğu bir mucizedir. Eğer gebe kalmada problem yaşıyorsak ilk olarak bitki tedavisine önem vermlisiniz. Bitkilerin şifalı özelliklerinden istifade etmemiz güzel sonuçlara yol açacaktır.

Hamile Kalmayı Hızlandıran Kür İçin Malzemeler:

  • 8-9 adet kuru incir
  • Yarım litre su

Hamile Kalmak İçin İncir Kürü Nasıl Hazırlanır?

İlk olarak yarım litre su kaynatılır. Kaynayan suyun içerisine kuru incirler eklenir. İncirleri ekledikten sonra, ağzı kapalı şekilde 7-8 dakika da kaynatılır. Sonra ocağın altı kapatılır ve ılınması için bir süre tutulur. Karışım ılındıktan sonra süzülür. Gün boyunca yemekten yaklaşık 10-15 dakika önce aç karnına 3 defada içilir.

Bu hamile kalma kürünü 21 gün kabul edin, sonra 7 gün ara verin. 7 gün aradan sonra yeniden 21 gün uygulayın. Yani genel olarak ara verdiğiniz 7 günden başka, 42 gün boyunca uygulamış olacaksınız. İncir kürünü her defasında taze olarak hazırlayın. İncirleri suyun içerisine atmadan önce,iyi yıkayın, sonra ikiye bölerek suyun içine atın.

İlginizi Çekecek Diğer Konular

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Sayfa başına git