Sevdiğiniz erkeğin ilgisini ve dikkatini çekmenin etkili yolları

Sevdiğiniz biriyle artık birlikte ve heyecanla başlayan bu yeni birlikteliğin daha uzun devam etmesini istiyorsanız,  vereceğimiz tavsiyelerine uyun.

İlişkiniz dışında kendinize sosyal yaşam kurun: Sevgili bulunca hemen arkadaşlarınızla ayrılmayın. Sevgiyle beraber, insanın sosyal çevresinin olması da önemlidir. En önemlisi bu hal sizi motive eder. Sevdiğiniz kişinin üstüne düşmez ve onu çok sıkmamış olursunuz.

Farklı şeyler yapım: Her birinizin özel alışkanlıkları var, ama bazen sevgiliniz bu alışkanlıklardan sıkılabilir. Size farklı fikirler ileri sürünce, ret etmeden önce bir düşünün. Farklı şeyler yapmaya çalışın, birlikte eğlenin.

Kendinize güvenin ve zaman vermekten çekinmeyin: Eğer kişinin sizden uzaklaştığını, ya nedense memnun değilse, demek ki erkek sıkılmıştır. Onun neden böyle olduğunu anlamaya çalışmak yerine, hep ona yakın olmaya çalışmak, dikkat göstermek daha da çok darılmasına ve sıkılmasına neden olacaktır.

Ona biraz zaman verin. İzin verin ki biraz kendini dinlesin. Üzerine düşmemeniz size ilgisini artıracaktır.

Merak uyandırın: Erkekler kadınlar gibi değil, her şeyi olağan kabul eder. Ona her şeyinizi olduğu gibi konuşmayın. Ona sizinle ilgili düşünülecek hiçbir şey bırakmasanız, uzaklaşmasına neden olacaktır.

Ajan (Dedektif) olmaya son verin: Erkekler üzerlerine çok düşülmesinden hoşlanmazlar. Onu biraz serbest bırakın, her zaman onu izlemek, her adımını gözlemlemekten vazgeçin. Sizin böyle bir şeylere ihtiyaç duymadığınızı hissetmek onu size yakınlaştıracaktır.

Bunları unutmayın: Erkeğin dikkatini canlı tutmak istiyorsanız, dikkat ve ilgi çekici olmalısınız. İşiniz, arkadaşlarınız, sosyal yaşamınızda en az aşkınız olduğu gibi, heyecanlı olmalı. Ondan ayrı da planlarınız olsun. Tek hobinizin sevgilinizin olması yanlıştır.

İlginizi Çekecek Diğer Konular

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Sayfa başına git