Sevgilinizin ayak ve ayak parmaklarına bakarak karakterini öğrenin

Karşınızdaki insanın ( Sevdiğiniz veya sevgiliniz) ayak şekli ve parmaklarından size uygun sevgili olup olmadığını anlayabilirsiniz.

– İlgilendiğiniz kişinin ayak tabanı yüksekse ve boşluğu belli derecede fazlaysa, demek, özgür ruhlu bir karakteri vardır. Kendisine ait zamanı kaliteli geçirmek ister. Bu yüzden yalnız kalmak istediğinde onu suçlamayın ve beynini dinlendirmesine imkân verin.

– Ayak tabanı doğruysa, yalnız kalmayı sevmeyen insanla karşılaşmışsınızdır. Aşırı sosyal insan olması, bazen sizi rahatsız edebilir. Ama hiçbir şey yapamazsınız. Çünkü eve kapanmak ve kendisi ile baş başa kalmak onlara göre bir durum değil.

– Sevgilinizin topukları yuvarlak ve şişkinse biraz çekingen olabilir. Bu yüzden de yeni dâhil olduğu ortamlara kolayca alışmayabilir.

– Sevdiğinizin ikinci parmağı diğerlerinden uzunsa, hemen ondan uzaklaşın. Hint kültüründe böyle anneler kızlarının böyle ayağa sahip olan biri ile evlenmesini istemezler. İkinci parmağı uzun olan insanlar yetenekli olsalar da, lider edaları var. Çok çabuk sinirlenirler ve her şeyi abartıyorlar.

– Sevgilinizin başparmağı nispeten daha genişse, kendinizi onun karşısında güçsüz hissedebilirsiniz. Çünkü o, insanları ikna etmek için cazibesini kullanmaktan çekinmiyor. İstediği fikirleri size mal edebilir ve kabul ettirebilir. Bu yüzden de sevgilinizin bu yeteneğinden korkarsanız iyi olur.

– Sevgilinizin ayak parmakları kare şeklindeyse, korkmanıza hiç gerek yoktur. Çünkü o, günün her saati sizi düşünür ve sizinle yaşar. Ama parmakları yumru biçiminde ise, sizi düşünmese bile, düşünüyormuş gibi göstermeyi çok sever.

– Başparmaklar diğerlerinden uzunsa, sevgilinizi aldatmak hiç kolay olmayacak. Çünkü inanılmaz akıllı ve yaratıcı düşünme yeteneği var. Öte yandan, onun sayesinde ilişkinizdeki sorunları kısa zamanda çözebilirsiniz.

– Eğer ikinci parmağı diğerlerinden kısaysa, duygularını belli etmesini beklemeyin ve onu bu şekilde kabul etmeye çalışın.

– Sevgilinizin orta parmağı kısaysa, hayatınızın en eğlenceli anlarını size yaşatabilir. Çevresindeki insanlar tarafından tembel ve rahat olduğu düşünülse de, o, hayatın kısa olduğunu ve eğlenmenin en büyük hakkı olduğunu düşünür.

– Orta parmağı uzunsa, işinden ayırmak oldukça zor olacaktır. Zorlarsanız bile, ikinci planda aşk hayatı olduğu gerçeğini değiştiremezsiniz.

– Sevgilinizin dördüncü parmağı uzunsa, sizi ve ailesini hayatının merkezine koyacak. Bundan hiç şüpheniz olmasın.

– Küçük parmağına bakarak sevgilinizle uygun olup olmadığınızı anlayabilirsiniz. Eğer küçük parmağınızı diğerlerinden ayırabiliyorsanız, macerayı ve aşkı seviyorsunuz. Hayat sizin için adrenalin geçmiyor.

– Eğer sevgilinizin parmakları başparmağından serçe parmağına doğru düşükse, düzenli olduğu kadar dost olacak karaktere sahiptir. Herkesle tanışıp sohbet etmesi sizi bazen rahatsız etse de, o, bu durumdan çok memnundur.

– Başparmaktan serçe parmağa doğru orantılı küçülen parmaklara sahip insanlar da düzenli ve detaylar konusunda titizdir. Hatta tanışma yıldönümünüzü unutmayacak derecededir.

– Parmakları aynı boyda olan sevgiliniz varsa, hemen onunla aile kurun. İnanılmaz sadık olmasının yanında, onun yanında kendinizi her zaman güvende hissedersiniz. Mantıklı olması bazı zamanlarda sizin için dezavantaj olsa da, bu, sevgilinizin harika bir insan olduğu gerçeğini değiştirmez.

– Eğer ikinci parmağı başparmağından uzunsa, sevgiliniz yaratıcı insandır. Bu kadar coşkulu ve yaratıcı olması size sıra dışı sürprizler edeceğine de bir işarettir.

– Gelelim en farklı noktaya. Eğer sevdiğinizin parmaklarında tüyler varsa, bu, hassas ve biraz da duygusal olduğunun göstergesidir.

İlginizi Çekecek Diğer Konular

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Sayfa başına git